3.Sayfa

Sarıyer’de denize düşen kadın kurtarıldı


Saat 04:00 sularında taksiyle Sarıyer sahiline giden kadın bir anda gözden kayboldu. Şüphelenen taksici polisi aradı ve denize düşen kadın kurtarıldı.

Boyacıköy mevkiinde 04:00 sularında meydana gelen olayda taksicinin dikkati genç kadının hayatını kurtardı. Taksi ile olay yerine gelen ve isminin Aysun olduğu öğrenilen kadın, taksiden indikten sonra gözden kayboldu.

Sarıyer'de denize düşen kadın kurtarıldı

ŞOFÖRÜN DİKKATİ KADINI KURTARDI

Kadının araçtan inmesinin ardından geri dönen taksici, kadını göremeyince durumdan şüphelendi. Sahile bakan taksici kadınının denizde olduğunu görünce durumu polise ve sahil güvenlik ekiplerine haber verdi.

Sarıyer'de denize düşen kadın kurtarıldı

ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI

Olay yerine gelen Sahil Güvenlik Ekipleri tarafından kurtarılan kadına ilk müdahale yapıldıktan sonra Şişli Etfal Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sahilde kadına ait çanta ve eşyalar bulunurken, kadının kimliğine dair her hangi bir belge bulunamadı.

Olayın şokuna giren kadın, sadece isminin Aysun olduğunu söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kadının denize kendisinin mi atladığı yoksa dengesini mi kaybedip düştüğü yapılacak olan çalışmanın ardından belirlenecek.

Sarıyer'de denize düşen kadın kurtarıldı


Taglar
Göster

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close