Spor

Fernandao: Galatasaray’ın kurtulma gibi bir şansı yok


Fenerbahçe’nin Brezilyalı forveti Jose Fernandao, Galatasaray derbisi öncesi yaptığı açıklamada “Galatasaray’ın elimizden kurtulma gibi bir şansı yok” dedi.

Fenerbahçe’nin golcü futbolcusu Jose Fernandao, Galatasaray maçı için iddialı açıklamalarda bulundu.

Yeni Malatya’yı mağlup ederek çok önemli bir virajı kayıpsız döndüklerini belirten 31 yaşındaki futbolcu, Galatasaray maçını ise fırsat olarak gördüklerini, 3 puandan başka hiçbir ihtimali düşünmediklerini söyledi.

ELİMİZDEN KURTULMA İHTİMALİ YOK

Sambacı, “Galatasaray’ın cumartesi günü elimizden kurtulmak gibi bir şansı yok” dedi.

“BÜYÜK ŞANS”

Arada 6 puan fark varken Galatasaray’la oynayacak olmalarını “büyük bir şans” diye değerlendiren Fernandao, “Bu bize Tanrı’nın bir lütfu. Yenersek puan farkını 3’e düşüreceğiz. Bir gün sonra ise Başakşehir’le Beşiktaş oynayacak ve her sonuç bize yarayacak. Bu fırsatı değerlendirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

“KAZANACAĞIMIZA ŞÜPHEM YOK”

Sambacı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Derbiye hem mental hem de fiziksel olarak en iyi şekilde hazırlanacağız. Zaten teknik direktörümüz gerekli oyun şablonunu kafasında çiziyordur. Dediklerini sahada aynen uygulayıp Galatasaray’ı yeneceğiz ve Kadıköy geleneğini devam ettireceğiz. Bundan en ufak bir şüphem yok. Benim gol atıp atmamam ise hiç mi hiç önemli değil, yeter ki galip gelelim…”


Göster

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Haberler

Close
Close