Spor

Fernando’nun sahalara dönüş tarihi


Yaklaşık 1.5 aydır sahalardan uzak kalan Fernando’nun Karabükspor maçından itibaren kadroya alınacağı ve F.Bahçe derbisine kadar kesin olarak hazır hale geleceği öğrenildi.

Galatasaraylı futbolcu Fernando Reges’in, sağ iç yan bağlarında ileri derecede yırtık tespit edilmişti.

Fernando’nun yokluğunda Ryan Donk’a görev veren Fatih Terim, Hollandalı’dan tam verim aldı. Sambacı ise yaklaşık 1,5 aydır sahalardan uzak.

10 GÜN DAHA YOK

Fernando için hedeflenen dönüş tarihi belli oldu. Galatasaray’da sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Brezilyalı ön liberonun 10 gün daha forma giyemeyeceği belirtildi.

Tedavisinin tamamlanmasının ardından fizyoterapistler ve kondisyonerler eşliğinde güçlendirme çalışmalarına tabii tutulan Fernando’nun ligde oynanacak Karabükspor maçında takıma katılması hedefleniyor. Brezilyalı ön liberonun Mart ayının ilk haftasında oynanacak maçta kadroya alınması bekleniyor.

DERBİYE KADAR HAZIR OLACAK

Kısaca Fernando’nun Konyaspor maçında takımdaki yerini kesin olarak alacak. Bir sonraki hafta oynanacak Fenerbahçe derbisinde forma giyecek.

Fernando Reges, planlanan program doğrultusunda fizyoterapistler ve kondisyonerler eşliğinde takımdan ayrı sahada özel bir çalışma gerçekleştirdi.


Göster

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Haberler

Close
Close