Spor

Fener’de Kameni ve Skrtel yolcu


Gelecek sezonun planlamasını yapan Fenerbahçe’de Kameni gönderilecek, Skrtel ise Rangers’a satılacak.

Fenerbahçe, takımı gençleştirme operasyonu kapsamında iki yabancıyla yolları ayırma noktasında. Gönderilmesine kesin gözüyle bakılan ilk isim Carlos Kameni.

Kamerunlu kalecinin geçtiğimiz günlerde İspanyol medyasına yaptığı açıklamalar sonrasında gözden çıkarıldığı, Kameni’ye ‘istediğin takıma gidebilirsin’ mesajının iletildiği öğrenildi.

Ancak Fenerbahçe ile 2 yıllık daha sözleşmesi olan ve sezon başına da 2.1 milyon euro garanti ücreti olan 33 yaşındaki Kameni’nin eski takımı Malaga’ya gidebileceği konuşuluyor.

SON KARARI SKRTEL VERECEK

Takımdan ayrılması gündemde olan ikinci isim ise Martin Skrtel. İskoç ekibi Rangers’tan teklif alan Slovak stoperin yönetimle bir görüşme yaptığı, kendisi hakkında nasıl bir karar verileceğini sorduğu öğrenildi.

Yönetimin Skrtel’e “Senden memnunuz ancak karar senin. Gitmek istersen bu karara saygı duyarız” yanıtını verdiği bildirildi. Rangers’ın, Skrtel için F.Bahçe’ye 4 milyon poundluk (yaklaşık 4.5 milyon euro) bir teklif sunduğu, sarı-lacivertlilerin sezon sonu net yanıtı vereceği gelen bilgiler arasında. 1984 doğumlu Skrtel’in F.Bahçe ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.


Göster

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Wordpress Temaları
Close