Spor

Yardımcı antrenör


Boluspor-Fenerbahçe maçında kırmızı beyazlı takımın yardımcı antrenörü “Artık atak yapmayın, pas yapın” dedi. Bunu duyan Şener Özbayraklı çıldırdı. İkili arasındaki gerginlik büyümeden önlendi.

Boluspor’un Fenerbahçe’yi 6-2 yendiği maçta, Karadeniz temsilcisinin yardımcı antrenörü Osman Bilik’in oyuncusu Sefa’ya “Daha fazla atak yapmayın, pas yapın” sözleri Şener Özbayraklı’yı çileden çıkarttı.

Fenerbahçeli Şener ile Boluspor’un yardımcı antrenörü Osman Bilik arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Bilik’in üzerine yürüyen Şener’i takım arkadaşları sakinleştirdi.

BOLUSPOR BAŞKANI: “MAÇ SONUCU ETKİLEMİŞ OLABİLİR”

Maç sonunda olay ile ilgili açıklamalarda bulunan  Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı olayın büyütülmemesi gerektiğini söyledi.

Başkan Çarıkçı, “Şener ile yardımcı antrenör arasında ufak bir tartışma yaşandı. Aralarında ufak bir problem yaşandı. Maçtan sonra bu işin uzamaması lazım. Boluspor ve Fenerbahçe dost kulüptür. Bunların futbol içerinde kalması lazım. Çok bir problem yok. Her maçta olabilir. Bu maçın stresidir. Maçın sonucu da belki etkilemiş olabilir. Önemli olan maçın güzel bitmesi.” ifadelerini kullandı.


Göster

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Wordpress Temaları
Close